|
Írd ide az autód típusát pl: astra. Figyelem!!! Az univerzális tuning termékeket nem fogja
kidobni a keresõ!
Részletes keresés
A 10 utolsó tuning keresõ szó:clk w208, bmw x5 e70, trabant angel eyes, ford focus rs, honda civic, sport gyertya, suzuki swift sportki, tuning nissan maxima, peugeot 307, volkswagen golf 3 További keresõ szavak:tuning, opel, golf, astra, eladó, ford, devil, lámpa, használt, honda
| |
|
|
Chargespeed tuning alkatrészek
A világszerte ismert Chargespeed cég elsősorban japán autókhoz gyárt optikai kiegészítőket, de egyre több európai modellhez elérhető általuk készített tuning lökhárító, küszöb, lökhárítótoldat vagy hátsószárny... A tervezés során elsősorban a JDM vonalat követik. A cég 1986-ban Osaka-ban jött létre. Rövidesen Japán egyik legnagyobb tuning Body Kit-eket gyártó cégévé nőtte ki magát. A siker kulcsa, hogy a tervezéstől a kivitelezésig minden Japánban történik! Termékeik a legmagasabb elvárásoknak is megfelelnek. Pontos illeszkedés, modern formák jellemzik az általuk gyártott elemeket!
Garancia: 12 hónap
Szállítási idő: Amennyiben van raktáron a termék 1-2 munkanap, külföldi rendelés esetén 1-4 hét!
Chargespeed Tuning lökhárítók
Ebben a menüben csak komplett első vagy hátsó, egész lökhárító elemről beszélünk, rácsok, ködlámpák egyéb kiegészítők nélkül. Anyaguk jelentős része üvegszálas, de ismertebb gyártók által forgalmazott lökösök ABS műanyagból vannak. Mindegyik termék fényezetlen állapotban értendő!!!
Chargespeed Tuning lökhárító toldatok
Az első vagy hátsó tuning lökhárító toldatokat a gyári lökhárítóra kell felszerelni, mely általában ragasztással történik. NEM komplett elemről beszélünk, csak lökhárító kiegészítésről. Mindegyik termék fényezetlen állapotban értendő!!!
Chargespeed Karbon motorháztetõk
Elsősorban az optikai tuning hatása miatt közkedveltek a karbon kiegészítők az utcai tuning autókon. A tömegéről nem is beszéltem, hogy a gyári acélhoz képest jóval könnyebb, szilárdsága pedig nagyobb, mint az acélé.
Chargespeed Tuning hûtõrács
A tuning embléma nélküli rácsok, pontos illeszkedés, gyári felfogatás jellemzi. A termék egy db-ból öntött, ABS műanyag, vagy üvegszál. Mindegyik termék ára fényezetlen állapotban értendő!!!
Chargespeed Tuning küszöb spoiler
A tuning küszöb spoilerek, takarók árai párban értendőek, fényezetlen állapotban. Anyaga: üvegszál vagy ABS műanyag. Felszerelése ragasztással, ill. csavarozással történik!
Chargespeed Komplett tuning body kit-ek
A body kittek 1db első lökhárítót, 1 db hátsó lökhárítót és 1 pár küszöböt tartalmaznak. Egyes szettek árában a hátsó szárny is tartozék. Minden esetben a termékek festetlen állapotban értendők!
Chargespeed Mûanyag motorháztetõk, légbeömlõk
A műanyag motorháztetőket elsősorban súlycsökkentés miatt szokták használni. A másik előnye, hogy bármilyen levegő beömlőt (üvegszálas) tudsz ráfaragtatni a műanyagossal, ami utána nem fog vissza repedni, mivel mindkettő termék üvegszálas.
|
|
|
|
70 / 2345600
A Tuning Pápa mindenben segít! (Sõt TAJ számból jósol is.) Kérdezz bátran Balitól, mert õ tuning ügyben képben van és tök szívesen segít neked. Melyik tuning cucc lesz jó az autódhoz és melyik nem? Melyiket érdemes megvenni? Hívd most! Csekkjobári rákkjobári!
200.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyen, a nagyméretû, vagy súlyos csomagok kivételével, alatta 2.100 Ft-ért küldjük a csomagod futárszolgálattal.
Kérdezés nélkül, értéktõl függõen egyre komolyabb ajándékot kapsz, ha legalább két terméket vásárolsz a Devil tuning butik kínálatából.
Semmi pánik! Mentõt nem hívunk idõben, de itt a Devilnél minden tuning motyóra 14 napos pénz-visszafizetési és cseregaranciát kapsz.
Olcsón eltékozolt vadiúj tuning alkatrészek az OUTLET-ben. Minden ami beragadt, vagy visszavett termék, akár féláron, vagy alatta.
| |
|
10:34: Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy 99-es Accord Type-R-hez létezik-e D2 Racing futóm?? ... D2 Racing Honda Accord (Typ: CF4), japán modell, 1998-2002-ig, állítható keménységű állítható magasságú tuning sportfutómű 21:20: Katalizátor van benne? Ha nincs akkor a m?szaki vizsgán elfogadják?
Ha nincs hozzá ... 08:22: Üdvözlöm. Érdekel, hogy ez a típusú dob létezik e az újabb Touran-hoz is?
2017-es 2.0 TDI ... Ulter Sport Volkswagen Touran, Suv, (2,0 TDI 100, 103, 125kW), 2003-2010-ig, 4x Duplex×70mm-es típusspecifikus tuning hátsódob, sportkipufogó 23:58: Hello,
Az usa hátsó lámpákat megvenném ha megvan még A kezdet Büki 19:03: Köszi a ... Frankó!
A regisztrációd már éles, de van még valami... 11:18: Helló! Érdekel ez a cikk a Citroën C2-mhez. Franciaországban élek, elérhet?? Mennyi a teljes ... Lester Citroen C2, 2008.05-ig, ABS tuning lökhárító toldat
| |
|
Rossz számot adtál meg lancia!!!
Rossz számot adtál meg lancia!!!
Szia!
Az érdekelne hogy vw mk5 golf 1.6 trendline alap felszerelt modellhez jó lenne ez a tuning hûtõrács ?
[katt]
[katt] 20:31: Hali Bali!
Állítható futómûre lenne szükségem.
De sajnos az itt felsorolt autó típusok között nem szerepel az autóm.(Vagy csak nem vettem észre)
Egy 2015-ös Nissan Pulsar c13 1618cm 140kw.
Azért írok neked hátha tudsz segíteni.
Elõre-is köszi.
Üdv:Zoli 13:14: Tisztelt Kállai Zoltán Úr!
Igen, melléklem:
[katt]
Szállítási ideje 1, 1.5 hét.
Tisztelettel:
Patkós Balázs
T Cím !
Érdeklõdnék hogy Peugeot 208 GTI (2015) Hátsó sport dobot lehet-e kapni.
Köszönettel.Kállai Zoltán
sziasztok adott egy astra f sedan sportdobot szeretnék rá de 1997? melyik lenne jó rá köszi
sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a g60- as fix futomû ültetõszetett bele lehet rakni 19e 1g1 es be is????
20:54: SZÓVAL AZ ELSÕ ÛZENET NEM EGÉSZEN JÖTT ÖSSZE.Azt szeretném megkérdezni,hogy a kis CORSA-mat,SZERETNÉM leültetni fix magasságútuning sportfutómû TA TECHNIX -60/40 ARÁNYBAN.HA VAN VALAKINEK TAPASZTALATA EZZEL KAPCSOLATBAN ÿ( KINÉZET,RUGÓZÁS MENNYIRE MARAD KOMFORTOS,MEKKORA FELNIT ÉRDEMES HOZZÁTENNI AHOZ ,HOGY IGAZÁN JÓL NÉZZEN KI.STB,STB,STB.MINDEN VÁLASZ ,HOZZÁSZÓLÁST TAPASZTALATOT SZIVESEN FOGADOK. KÖSZI.
16:15: Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy VW POLO 6N1 van Nekem, ki szeretném cserélni a kormányt csak az a baj, hogy légzsákos és a mûszerfalon megjelenik hiba kódnak a légzsák, azzal lehet kezdeni valamit vagy csak a mûszerfalon?
Elõre is köszönöm
| |
|