Oldalunk cookie-kat használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra
a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat.
Szolgáltatásaink igénybe vételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
További információk
Nyitva tartás változás! Szeretnénk tájékoztatni Titeket, hogy a Devil Tuning webáruház nyitva van és a megrendelt termékek házhoz szállítása zavartalanul működik. Amennyiben rendelést szeretnének leadni ezt megtehetitek a szokásos módon az oldalon. A kialakult helyzetre való tekintettel viszont üzletünk zárva tart. (Egyedi esetekben, előre megbeszélt időpontban, kizárólag áruátvételre lesz nyitva a hatályos rendelkezések szerint.) Megértéseteket köszönjük és kitartást kíván a Devil Tuning csapata!
Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb - tuning
Sparco Alumínium, piros, univerzális (lakatos munkát igényel) tuning tankajtó
Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Speciális tuning lámpa! Jelentősen emeli az autó külső megjelenését. Lexus optika, króm , kristály, ledes kivitelek közül választhatsz!
Többféle lámpakivitel többféle gyártmány: FK, SONAR, DEPO, DECTANE, IN-PRO, HELLA, és egyéb márkák. A hátsó lámpákhoz ajánlani szoktunk a krómos indexet, amellyel nem sárgul be a lámpának egy része, viszont indexeléskor tökéletesen látható és maximális fényerőt adó terméket kapsz cserébe.
Méretazonos lámpatest, pontos illeszkedés, tartós minőségi kivitel, 6-12 hónap garancia. A termékek 99%-a rendelkezik "E" jelzéssel, amit elfogad a rendelet (KPM,KÖHÉM...). A termékek ára 1 párban értendőek.
Fk Automotive Új, sofőr oldaliban egy sor led nem ég, szerelhető, javítható, Vw, Volkswagen Golf 4 Variant, ledes, piros Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Az alkatré sz a kö vetkezõ autótípusba passzol: VW Golf 4 Variant (Typ 1J) Évj.: 98- Tuning Led Lámpa Szín: Piros Cikkszám: FKRLXLVW035 Az ár 1 pár (1db jobb és 1db bal) hátsó lámpára értendő! Pár ár! Gyártó: FK-Automotive Németorszá g
Dectane Akciós Vw, Volkswagen Transporter T5, 2003-tól, ledes, füst, kivéve szárnyas ajtós Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Garancia nincs erre a termékre! Cikkszám: RV35LS Az ár 1 pár (1db jobb és 1db bal) hátsó lámpára értendő! Pár ár! Gyártó: Dectane Németország Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik ez a hátsó lámpa!
Fk Automotive Bmw E46 Sedan, 1998-2001-ig, kristály, fekete, gyári foglalat kell hozzá Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Az alkatré sz a kö vetkezõ autótípusba passzol: BMW 3er Limousine (Typ:E46) Évj.: 98-01 Lexus Tuning Hátsó Lámpa Szín: Fekete Cikkszám: FKRL83 A csomagolás tartalma: 1 pár hátsó lámpa (1db jobb é s 1db bal)
Fk Automotive Vw, Volkswagen Polo 6N, 1995-1998-ig, ledes, króm Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Polo 6N, 3/5 ajtós modellekhez, kivéve Classic és kombi típusok!
A termék új, nem volt beszerelve, bemutató darab volt az üzletben. Karcmentes!
Erre a lámpára nincs garancia!
Cikkszám: FKRLXLVW205
Az ár 1 pár (1db jobb és 1db bal) hátsó lámpára értendő! Pár ár!
Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik ez a hátsó lámpa!
Cikkszám: RV26A Az ár 1 pár (1db jobb és 1db bal) hátsó lámpára értendő! Pár ár! Gyártó: Dectane Németország Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik ez a hátsó lámpa!
Dectane Mini Cooper, Typ:R50, 2001-2004 -ig, fekete Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Termékleírás: Az alkatrész a következő autótípusba passzol: Mini Cooper (Typ:R50) Évj.: 01-04 Lexus Tuning Hátsó Lámpa Szín: Fekete Cikkszám: FKRLX03062 A csomagolás tartalma: 1 pár hátsó lámpa (1db jobb és 1db bal)
Dectane 1 napos szállítással, Bmw F10, 2010-2013.07.-ig, szürke, kristály Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
BMW F10 Ledes Hátsó Lámpa
Az alábbi modellbe passzol:
Típus: BMW 5-ös Széria
Modell: F10
Évjárat: 2010 -től
Színe: Szürke/Kristály
Cikkszám: RB36DLS
Dectane Led-es hátsó lámpa.
KIVÉVE: NEM passzol a gyárilag LED-es hátsólámpával kiadott modellekbe!
KIZÁRÓLAG: Gyárilag normál izzós (halogén izzós) hátsó lámpával kiadott modellekbe passzol!
Pin: -
Helyzetjelző: LED
Féklámpa:LED
Index: LED
Ködlámpa: Izzó
Tolató lámpa: Izzó
Plug-and-Play (Beépítése rendkívül egyszerű, mert a gyári csatlakozókat kell csak összedugni és kész.
Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik! Megfelel a hatályos jogszabályoknak.
Az ár 1 szettre értendő és 4db hátsó lámpát tartalmaz (2 jobb és 2 bal)
Cikkszám: RB36DLS
Figyelem! A terméken bármilyen átalakítás garanciavesztéssel jár!
Fk Automotive Akciós Volkswagen Passat 35i, sedan, 1992-1996-ig, lexus, króm Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Az alkatré sz a kö vetkezõ autótípusba passzol: VW Passat Limousine (Typ:35i) Évj.: 92-96 Lexus Tuning Hátsó Lámpa Szín: Króm Cikkszám: FKRL9081 A csomagolás tartalma: 1 pár hátsó lámpa (1db jobb és 1db bal)
AutoStyle Akciós Peugeot 306, kivéve sedan, 1997.05-2001.03-ig, króm Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Peugeot 306, Hátsó Lámpa (Évj.:1993.02 - 1997.04) by AutoStyle
Peugeot 306
Kivitel: Csapott hátú 3 és 5 ajtós
Évjárat: 1993.02 - 1997.04
Színe: Króm
Optika: Lexus Design
Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik! Megfelel a hatályos jogszabályoknak.
Az ár 1 szettre értendő és 2 hátsó lámpát tartalmaz (1 jobb és 1 bal)
Cikkszáma: DL PER04
Depo Auto Lamp Bmw E39 Sedan, csak Facelift, 2000.09-2003.06-ig, ledes, króm-piros Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
BMW E39 LEDes Tuning Hátsó Lámpa csak Faceliftes típusokhoz!
BMW E39 LEDes Tuning Hátsó Lámpa
BMW E39
Típuskód: E39
Kivitel: Sedan
Évjárat: 2000.09 - 2003.06
Cikkszáma: DEPOHLBM04
Színe: Piros/Kristály
Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik! Megfelel a hatályos jogszabályoknak.
Az ár 1 szettre értendő és 2 hátsó lámpát tartalmaz (1 jobb és 1 bal).
A ledes fényforrásokat a lámpa tartalmazza. A normál izzókat, csak abban az esetben, ha a gyári izzóktól eltérő foglalattal rendelkezik.
Helyzetjelző: LED
Fék: Izzó
Index: Izzó
Köd-zárófény: Izzó
Tolató: Izzó
FIGYELEM!
A ledes hátsó lámpák nem passzolnak a gyárilag ledes hátsólámpával kiadott (amennyiben létezik ebben a típusban) modellekbe!
Depo Auto Lamp Mercedes W164, 2005-2008-ig, ledes, füst Hátsó tuning lámpák, lexus, kristály, ledes, stb
Mercedes Benz M-Klasse
Típuskód: W164
Évjárat: 2005 – 2008
Színe: füst
Európai engedéllyel (E jellel:E11) rendelkezik! Megfelel a hatályos jogszabályoknak.
Az ár 1 szettre értendő és 2 hátsó lámpát tartalmaz (1 jobb és 1 bal).
A ledes fényforrásokat a lámpa tartalmazza. A normál izzókat, csak abban az esetben, ha a gyári izzóktól eltérő foglalattal rendelkezik.
Helyzetjelző: LED
Fék: LED
Index: Izzó
Köd-zárófény: LED
Tolató: Izzó
A Tuning Pápa mindenben segít! (Sőt TAJ számból jósol is.) Kérdezz bátran Balitól, mert ő tuning ügyben képben van és tök szívesen segít neked. Melyik tuning cucc lesz jó az autódhoz és melyik nem? Melyiket érdemes megvenni? Hívd most! Csekkjobári rákkjobári!
INGYEN IS HÁZHOZ VIHETJÜK...
200.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyen, a nagyméretű, vagy súlyos csomagok kivételével, alatta 2.100 Ft-ért küldjük a csomagod futárszolgálattal.
2 TERMÉKNÉL AJÁNDÉK JÁR...
Kérdezés nélkül, értéktől függően egyre komolyabb ajándékot kapsz, ha legalább két terméket vásárolsz a Devil tuning butik kínálatából.
ELÉGEDETTSÉGI GARANCIA...
Semmi pánik! Mentőt nem hívunk időben, de itt a Devilnél minden tuning motyóra 14 napos pénz-visszafizetési és cseregaranciát kapsz.
AKÁR FÉLÁR ALATT IS MEGVEHETED...
Olcsón eltékozolt vadiúj tuning alkatrészek az OUTLET-ben. Minden ami beragadt, vagy visszavett termék, akár féláron, vagy alatta.
MEGÉRI KÖVETNI MINKET...
Érdekelnek a profi és ízléses tuning autók? Kíváncsi vagy a legmenőbb tuning trendekre? Akkor kövess minket az alábbi közösségi oldalakon is...
Szia!
Az érdekelne hogy vw mk5 golf 1.6 trendline alap felszerelt modellhez jó lenne ez a tuning hűtőrács ? [katt]
[katt]Pulsar 20:31: Hali Bali!
Állítható futóműre lenne szükségem.
De sajnos az itt felsorolt autó típusok között nem szerepel az autóm.(Vagy csak nem vettem észre)
Egy 2015-ös Nissan Pulsar c13 1618cm 140kw.
Azért írok neked hátha tudsz segíteni.
Előre-is köszi.
Üdv:ZoliDevil Tuning Bali 13:14: Tisztelt Kállai Zoltán Úr!
Tisztelettel:
Patkós Balázs T Cím !
Érdeklődnék hogy Peugeot 208 GTI (2015) Hátsó sport dobot lehet-e kapni.
Köszönettel.Kállai Zoltán
sziasztok adott egy astra f sedan sportdobot szeretnék rá de 1997? melyik lenne jó rá köszi
sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a g60- as fix futomű ültetőszetett bele lehet rakni 19e 1g1 es be is???? TCs 20:54:
SZÓVAL AZ ELSŐ ŰZENET NEM EGÉSZEN JÖTT ÖSSZE.Azt szeretném megkérdezni,hogy a kis CORSA-mat,SZERETNÉM leültetni fix magasságútuning sportfutómű TA TECHNIX -60/40 ARÁNYBAN.HA VAN VALAKINEK TAPASZTALATA EZZEL KAPCSOLATBAN ˙( KINÉZET,RUGÓZÁS MENNYIRE MARAD KOMFORTOS,MEKKORA FELNIT ÉRDEMES HOZZÁTENNI AHOZ ,HOGY IGAZÁN JÓL NÉZZEN KI.STB,STB,STB.MINDEN VÁLASZ ,HOZZÁSZÓLÁST TAPASZTALATOT SZIVESEN FOGADOK. KÖSZI.