Motordrome Honda Civic Mk7 Htb., 2001-2005-ig küszöb spoiler

Sőt! TAJ számból jósol is. Kérdezz bátran Balitól, mert 25 évnyi tapasztalatával tuning ügyben meglehetősen képben van és tök szívesen segít neked. Melyik tuning cucc lesz jó az autódhoz és melyik nem? Melyiket érdemes megvenni? Hívd most! Csekkjobári rákkjobári!
Motordrome Honda Civic Mk7 Htb., 2001-2005-ig küszöb spoiler:
Honda Civic Mk7 Htb., 2001-2005-ig küszöb
Típusinformációk:
- Honda Civic Mk7 Htb.
- Évjárat: 2001-2005-ig
Megjegyzések:
- A termékek kiváló minőségű ABS műanyagból készülnek hőformázó gépben, a legújabb technológiával. Precízen illeszkedik!
- A gyártáshoz használt ABS műanyag fényes fekete színű, karcmentes felülettel és UV-védelemmel van ellátva!
- A termék védőfóliával rendelkezik, melyet a felhelyezés előtt el kell távolítani.
- Ez a Motordrome Design termék megfelel az ISO 9001 szabványnak. Nem rendelkezik TÜV-minősítéssel, folyamatban.
- Csomag tartalma: Honda Civic Mk7 Htb. küszöb (Rögzítőkészlettel és szerelési útmutatóval ellátva)
- Mérete (H×Sz×M): 195×21×30 cm
- Tömege: 6 kg
- Garancia: 24 hónap
- Szállítási információk: Minden terméket zárt, műanyag buborékfóliában küldünk, dobozban, a szállítási sérülések elkerülése végett!
- A megrendelt termékeket 7-15 munkanapon belül kiszállítjuk.
Motordrome Honda Civic Mk7 Htb., 2001-2005-ig küszöb spoiler
Technikai adatok:
- Modellek
- Honda Civic 2001-2005
Motordrome küszöb spoiler:
Motordrome Honda Civic Mk7 Htb., 2001-2005-ig küszöb spoiler FAQ
A Motordrome Honda Civic Mk7 Htb., 2001-2005-ig küszöb spoiler megrendelhető a Devil Tuning kínálatából. Előnyünk a szakértő ügyfélszolgálat, a 184.000+ darabos tuning alkatrész adatbázis és a gyors, akár 24 órás kiszállítás saját raktárról.
A Devil Tuning szakértője Balázs a +36702345600 számon munkanapokon telefonon is segít neked a megfelelő termék kiválasztásában, így garantáltan olyan terméket kapsz meg, ami a Te igényeidre lesz szabva.
A webshopunkban látható készlet valós: ha a termék raktáron van, a kiszállítás általában 1-2 munkanap futárszolgálattal, vagy debreceni üzletünkben azonnal átvehető.
Igen, kizárólag hivatalos forrásból származó, eredeti Motordrome termékeket forgalmazunk, minden küszöb spoiler termékünkre teljes körű gyártói garanciát és 14 napos elállási jogot biztosítunk.
Kapsz mellé Tuning matricát is...
Kérdések és válaszok Motordrome Honda Civic Mk7 Htb., 2001-2005-ig termékünkhöz:
Kezelhetjük az adataidat?
Alulírott, az "Elfogadom és küldöm" gomb megnyomásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6. cikk (1) bekezdés a) pontja, továbbá a 7. cikk rendelkezése alapján - hozzájárulok, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelje. Tudomásul veszem, hogy a GDPR 7. cikk (3) bekezdése szerint a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom, akár egy kattintással.