Típusfüggő sportkipufogó

A típusspecifikus dobok alatt azt értjük, hogy konkrétan az autóhoz lett gyártva a dobtest, vagy középdob. Mind a felfüggesztése, mind a csatlakozása egyezik a gyárival. Bizonyos termékek itt is "H" vagy "E"jelöléssel el vannak látva, de ezt a termék leírásánál pontosan megtalálod.
Típusspecifikus Sportkipufogók ismertetése:
-Testre Szabott Hangzás és Hibátlan Illeszkedés-
Szeretnéd, ha autód hangja tökéletesen harmonizálna annak karakterével? A típusspecifikus sportkipufogók precízen az adott autótípushoz lettek tervezve, így garantálják a hibátlan illeszkedést, az optimális hangzást és a közúti közlekedésben való megfelelőséget. Webáruházunkban minőségi, EU-s engedéllyel (H- vagy E-jellel) rendelkező típusfüggő sportkipufogók széles kínálatát találod. A termékleírásokban feltüntetjük az engedély típusát, de ha bizonytalan vagy, fordulj hozzánk bizalommal!
Mit jelent a típusspecifikus sportkipufogó?
  • A típusspecifikus sportkipufogó (vagy más néven modellspecifikus kipufogó) olyan kipufogórendszer vagy annak egy eleme (leggyakrabban a hátsó dob), amelyet kifejezetten egy adott autótípushoz vagy modellváltozathoz fejlesztettek ki.
  • Ez biztosítja a problémamentes beszerelést a gyári felfogatási pontok felhasználásával, a megfelelő hangzást és a közúti használat jogszerűségét az adott autótípusra érvényes előírásoknak megfelelően.
  • Az általunk forgalmazott típusfüggő sportkipufogók jeletős része rendelkezik a szükséges EU-s engedélyekkel (H- vagy E-jellel), ami tanúsítja a közúti közlekedésben való megfelelőséget. Erről a termékleírásban tudsz táájékozódni.
Miért érdemes típusfüggő sportkipufogót választani?
  • Problémamentesebb szerelés: A típusspecifikus kialakításnak köszönhetően a kipufogó pontosan illeszkedik az autó gyári rögzítési pontjaihoz, így elkerülhetők a bonyolult átalakítások és a hegesztési munkálatok (bizonyos típusoknál minimális eltérések előfordulhatnak).
  • Optimalizált hangzásélmény: A kipufogót az adott autótípus motorjának és kipufogórendszerének akusztikai jellemzői alapján tervezték, így a hangzás sportos, de nem túlzó, és megfelel a közúti közlekedésre vonatkozó zajkibocsátási normáknak.
  • Jogszerű Közúti Használat: Az EU-s engedéllyel (H- vagy E-jellel) rendelkező kipufogók legálisan használhatók a közúti forgalomban, így nem kell aggódnod a műszaki vizsga vagy a közúti ellenőrzés során felmerülő problémák miatt.
  • Teljesítménynövekedés (esetlegesen): A hatékonyabb kipufogógáz-elvezetés bizonyos esetekben mérhető, de általában csekély mértékű teljesítménynövekedést is eredményezhet; ez azonban nem a típusfüggő kipufogók elsődleges célja.
Mire figyelj a típusfüggő sportkipufogó kiválasztásakor?
  • Pontos autótípus és modellazonosítás: A legfontosabb, hogy a kiválasztott kipufogó kompatibilis legyen autód pontos típusával, modelljével és gyártási évével. A termékleírásokban megtalálható kompatibilitási listát mindig alaposan ellenőrizd.
  • Minősítés és engedély (H- vagy E-jel): Mindenképpen győződj meg arról, hogy a kipufogó rendelkezik-e érvényes EU-s engedéllyel (H- vagy E-jellel). Az engedélyszámnak egyértelműen fel kell lennie tüntetve a kipufogódobon. Ez a jelölés igazolja a közúti használat jogszerűségét.
  • Hangzás Preferenciák: bár a típusfüggő kipufogók hangzása általában optimalizált, ha lehetőséged van rá, érdemes videókat megnézni vagy hangmintákat meghallgatni a vásárlás előtt, hogy megbizonyosodj arról, hogy a kipufogó hangja megfelel az elvárásaidnak.
Fontos információk a szerelésről:
A típusfüggő sportkipufogók beszerelése általában egyszerűbb, mint az univerzális változatoké, mivel a gyári rögzítési pontokhoz illeszkednek. Mindazonáltal a szakszerű és biztonságos beszerelés érdekében javasoljuk, hogy fordulj tapasztalt szakemberhez.
Kínálatunk:
Webáruházunkban a legnépszerűbb autómárkákhoz és modellekhez kínálunk széles választékban minőségi, EU-s engedéllyel rendelkező típusfüggő sportkipufogókat. Böngészd át kínálatunkat, és válaszd ki a tökéletes kipufogót autódhoz!
Kérdésed van?
Ha bármilyen kérdésed merülne fel a típusfüggő sportkipufogókkal kapcsolatban, fordulj hozzánk bizalommal! Szívesen segítünk a választásban és a szereléssel kapcsolatos tudnivalókban.

Ha épp Típusfüggő sportkipufogó után kutatsz, a legjobb helyen jársz: válogass kedvedre kínálatunkból, ahol a legfrissebb tuning megoldások várnak rád. Megtalálod nálunk az akciós, vagy az olcsó Típusfüggő sportkipufogó termékeket is. Itt lesznek 2026 aktuális trendjei és legnépszerűbb darabjai, melyeket a ti visszajelzéseitek és a saját szakmai kontrollunk alapján listáztunk. A Devil Tuning csapata villámgyors kiszállítással és valódi szakértői támogatással áll melletted az építés során. Ha vannak kérdéseid bármelyik Típusfüggő sportkipufogó termékünkkel kapcsolatban, akkor a termékre kattintva a hozzászólások részben bátran kérdezhetsz, vagy akár azonnal is megkaphatod a választ, ha a telefon ikonra kattintasz.

Típusfüggő sportkipufogó
Típusfüggő sportkipufogó

Típusfüggő sportkipufogó választás szakértői szemmel – Miért a Devil Tuning a legjobb döntés?

Van az a szituáció, amikor a garázsajtó zárása előtt még egyszer végigsimítod a tekinteted az autó ívein... na, mi ezért dolgozunk. Ahogy a fény megcsillan az új Típusfüggő sportkipufogó felületén, rögtön tudod, hogy megérte a fáradozást: a gép végre karaktert kapott. A tuning nem csak alkatrészcsere, hanem egy szenvedély, ahol egy Típusfüggő sportkipufogó felszerelése is teljesen új szintre emeli a megjelenést . Amikor eljön egy Típusfüggő sportkipufogó vásárlás ideje, sokan két dolog között őrlődnek: a vágyott kinézet és a fájdalommentes beépítés között. Itt, a Devil Tuningnál pontosan ezért a pillanatért dolgozunk – hogy egy Típusfüggő sportkipufogó ne csak a fotókon mutasson jól, hanem a valóságban is tökéletesen passzoljon és működjön.

Tuning Pápa okosság: A tartós Típusfüggő sportkipufogó titka a minőségi anyaghasználat

Nálunk az ár-érték arány szent, de sosem megyünk a minőség rovására: csak azt listázzuk, amit mi is beépítenénk. Patkós Balázs, a „Tuning Pápa” negyedszázados tapasztalata áll minden egyes termék mögött. Balázs szerint, ha nem szerelmesedsz bele minden reggel újra az autódba, amikor kinyitod a garázst, akkor valamit rosszul csináltál. Az elmúlt évtizedekben díjnyertes show-autókon keresztül tanultuk meg, mi teszi tartóssá és széppé az alkatrészeket. Lehet találni olcsó Típusfüggő sportkipufogó hirdetéseket, de a sufnituning hamar megbosszulja magát: a pontatlan illesztés és a silány anyag több kárt okoz, mint hasznot. Ezért nálunk Típusfüggő sportkipufogó árak mellé mindig odatesszük a szakmai garanciát is: amit itt látsz, azt Balázs is szívesen feltenné a saját autóira is.

Legális tuning: Ne félj a hatóságtól egy Típusfüggő sportkipufogó beépítése után!

Sokan tartanak tőle, hogy a hatóságok belekötnek a módosított autóba egy Típusfüggő sportkipufogó miatt. Nincs ok a pánikra, hiszen a Devil Tuning csapata elkötelezett a „rendőrbiztos” tuning mellett. Olyan minőségi Típusfüggő sportkipufogó választékot állítottunk össze, ahol kiemelt szerepet kapnak az E-jeles és TÜV tanúsítvánnyal rendelkező tuning alkatrészek. Azt szeretnénk, hogy egy Típusfüggő sportkipufogó felszerelése után ne a csekkeket gyűjtsd, hanem inkább az elismerő pillantásokat a parkolóban, vagy a következő tuning találkozón. Ezt képviseljük: dögös kinézet, legális keretek között, amit Balázs Sinsheimből és az USA-ból hozott haza, hogy neked már ne kelljen kísérletezned a bizonytalan eredetű darabokkal.

Gyorsaság a Deviltől: Szerezd be egy Típusfüggő sportkipufogó kiegészítőt azonnal!

Tudjuk, hogy a szerelem nem várhat, ezért itt egy Típusfüggő sportkipufogó nem hetek múlva érkezik meg: hatalmas saját raktárkészletünkből szinte azonnal postázzuk a kiválasztott tuning cuccot. Ha bizonytalan vagy a technikai paraméterekben, vagy csak kellene egy megerősítés a „Pápától”, hívd Balázst közvetlenül és ő segít neked, hogy a te autód legyen a következő remekmű bármelyik tuning találkozón! Válogass bizalommal kínálatunkból és építsünk együtt valami olyat, amitől mindenki tátott szájjal néz majd a parkolóban.

Szűrés

Legjobb Típusfüggő sportkipufogó 2026

Ennyi ember nem tévedhet... Összegyűjtöttük neked 2026 legjobb vételeit a Típusfüggő sportkipufogó kategóriánkban a vásárlóink visszajelzései, értékelései és a saját tapasztalatunk alapján. Ha ezek valamelyikét vásárolod meg, akkor garantáltan elégedett leszel, hiszen Te is egy kiváló vétel mellett döntesz.

Típusfüggő sportkipufogó FAQ

A 2026-os szezonban a vásárlói visszajelzések, eladási statisztikák és Patkós Balázs szakértőnk ajánlásai alapján a:

  1. Paragi Suzuki Ignis 2000-2006-ig, 1x80mm, műbizonylatos típusspecifikus sportkipufogó
  2. Paragi Suzuki Swift MZ 2005-2010-ig, JDM Style 90mm, rozsdamentes műbizonylatos típusspecifikus sportkipufogó
  3. Paragi Peugeot 206, 3-5 ajtós típusspecifikus sportkipufogó
  4. Paragi Peugeot 206 CC, Coupe-cabrio típusspecifikus sportkipufogó
  5. Paragi Suzuki Swift 1989-2005-ig, 3-5 ajtós, műbizonylatos, 1x80mm-es típusspecifikus sportkipufogó

modellek a Top vételek. Ezeket a termékeket nemcsak a népszerűségük, hanem kiváló ár-érték arányuk és megbízhatóságuk miatt is kiemelt figyelemmel kezeljük Típusfüggő sportkipufogó kínálatunkban.

A választáshoz javasoljuk a bal oldali paraméteres szűrő használatát. Ha bizonytalan vagy a technikai paraméterekben, nálunk valódi szakértői segítséget kapsz: Patkós Balázs, több mint 25 év tapasztalatával az autótuning világában, mint a Devil Tuning alapítója, Magyar-rekorder autótuning szakértő, kinek autóépítései Sinsheimben és az USA-ban is elismerést arattak személyesen felügyeli a kínálatunkat. Balázs 25 éves tapasztalata a garancia arra, hogy nálunk csak valóban bevált Típusfüggő sportkipufogó típusokat találsz. Ismerd meg Balázs szakmai hátterét itt!

Minden Típusfüggő sportkipufogó termékre hivatalos gyártói garanciát biztosítunk. A raktáron lévő tételeket 1-2 munkanap alatt kiszállítjuk, 300000 Ft feletti rendelés esetén pedig a szállítás ingyenes. Ha kérdésed van a beszereléssel vagy a használattal kapcsolatban, hívd bizalommal szakértői ügyfélszolgálatunkon Balázst a +36702345600 számon!

Most csak típusokhoz kapható és univerzális termékeinket látod. Ha más típusú autód van, akkor töröld ezt a szűrőt...

Milyen autód van?

Válaszd ki itt az autód típusát és nézd meg milyen tuning alkatrészeket kapsz hozzá!